X
تبلیغات
اطلاعات سفر به روسیه , سفر به ارمنستان , سفر به گرجستان

اطلاعات سفر به روسیه , سفر به ارمنستان , سفر به گرجستان

فرودگاه همدان با انجام پرواز دبی

 

خبرگزاری تسنیم: مدیر فرودگاه همدان با اعلام اینکه فرودگاه همدان با برقراری پرواز دبی بین‌المللی شد، گفت: فرودگاه همدان رتبه دوم مرز هوایی فرودگاه‎های کشور را دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علی کیخا در حاشیه افتتاح پرواز همدان - دبی از فرودگاه همدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده در سال‌های گذشته با هدف برقراری و پذیرش پروازهای داخلی و خارجی امروز نخستین پرواز بین‌المللی با هواپیمای خارجی در فرودگاه انجام شد.  تور کیش

وی با اشاره به اینکه فرودگاه همدان-تهران با برقراری پرواز دبی به فرودگاه بین‎المللی تبدیل شد، افزود: فرودگاه یکی از زیرساخت‌های اصلی و تاثیرگذار در توسعه هر منطقه محسوب می‌شود و در هر کشوری که برروی فرودگاه‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود نتیجه آن در شاخص‌های توسعه مشخص می‌شود.

کیخا با بیان اینکه پرواز همدان-دبی هفته‎ای دو بار در روزهای دوشنبه و پنجشنبه انجام می‌شود، تصریح کرد: انتظار می‌رود مردم به کمک فرودگاه همدان آمده و در راستای پایدار کردن این پروازها یاری دهند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از اهداف فرودگاه همدان در برقراری پروازهای خارجی محقق شده است، عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا پروازهای مسیر ترکیه را در ایام نوروز از فرودگاه همدان برقرار کنیم که البته به صورت فوق‎العاده این پروازها از فرودگاه همدان برقرار می‏شود.

مدیر فرودگاه همدان اظهار داشت: براساس برنامه سه ساله 10 ترافیک داخلی و خارجی و در برنامه چشم‌انداز نیز تلاش ما این است که 50 ترافیک در روز از فرودگاه همدان برقرار کنیم.

وی با اعلام اینکه مسیر طولانی برای رسیدن به اهداف فرودگاه همدان داریم، تصریح کرد: حج تمتع و عمره از استان همدان و کردستان در حال انجام است و در تلاش هستیم تا حجاج سایر استان‎ها نیز پرواز خود را از همدان انجام دهند.

کیخا با اشاره به اینکه در سال‎های گذشته اعتبارات خوبی برای فرودگاه همدان در نظر گرفته شده است، افزود: 27 میلیار تومان اعتبار در این چند ساله جذب کردیم و پروژه‌هایی نیز در دست اقدام است، سال آینده بیش از 10 میلیارد تومان پروژه افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه در طرح جامع فرودگاه همدان به دنبال این هستیم تا به یکی از فعال‌ترین و پرترددترین فرودگاه‌های کشور تبدیل شود، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‎های استان می‏توان به این هدف رسید ولی کار سخت و دشوار است چراکه محدودیت‌هایی در ناوگان حمل و نقل هوایی داریم. پکیج تور دبی - رزرو هتل در دبی و رزرو هتل در دبی - رزرو بلیت هواپیما برای دبی

کیخا با اشاره به اینکه ورود شرکت‌های هوایی خارجی به داخل یکی از دستاوردهای مهم در دولت تدبیر و امید است، بیان کرد: فرودگاه همدان رتبه مرز هوایی 4 را در سال‌های گذشته داشت که با تلاش‎های صورت گرفته فرودگاه همدان بین‎المللی درجه 2 شد.


برچسب‌ها: تور دبی پاییز 94,تور دبی شهریور 94,تور دبی از شیراز,تور دبی از شیراز تابستان 94,تور دبی از شیراز 92,تور دبی از شیراز پاییز 92,تور دبی از شیراز تابستان 92,تور دبی از شیراز پاییز 91,تور دبی از شیراز نوروز 93,تور دبی از شیراز نوروز 92,تور دبی از شیراز زمستان 92,تور دبی از شیراز تابستان 91,تور دبی مهر 94,تور دبی آبان 94,تور دبی هتل آتلانتیس,تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 91,تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 92,تور دبی هتل آتلانتیس 91,تور دبی هتل آتلانتیس نوروز 93,تور دبی هتل آتلانتیس پاییز 92,تور دبی هتل آتلانتیس 92,تور دبی هتل آتلانتیس زمستان 92,تور دبی هتل آتلانتیس 93,تور دبی هتل آتلانتیس بهار 93,تور دبی از مشهد,تور دبي از مشهد,تور دبی از مشهد پاییز 91,تور دبی از مشهد نوروز 92,تور دبی از مشهد پاییز 92,تور دبی از مشهد نوروز 93,تور دبی از مشهد 92,تور دبی از مشهد 93,تور دبی از مشهد تابستان 91,تور دبی از مشهد تابستان 92,تور دبی از اهواز,تور دبي از اهواز,تور دبی از اهواز 92,تور دبی از اهواز تابستان 92,تور دبی از اهواز تابستان 91,تور دبی از اهواز زمستان 92,تور دبی از اهواز نوروز 93,تور دبی از اهواز 91,تور دبی از اهواز پاییز 92,تور دبی از اهواز نوروز 92,تور دبی ارزان,تور دبي ارزان,تور دبی ارزان قیمت,تور دبی+ارزانترین,تور دبي ارزان قيمت,تور دبی ارزان از مشهد,تور دبی ارزان 92,تور دبی ارزان از اصفهان,تور دبی ارزان از شیراز,تور دبی ارزان نوروز 93,
+ نوشته شده در ۱۶/۹/۱۳۹۴ساعت ۱۲:۳۱ توسط تور دبی تور دبی دسته : نظر(0)

کاهش هزینه اعتباری‌های ایرانسل

افزایش تعرفه مکالمات درون و برون شبکه مشترکان خرید شارژ اعتباری ایرانسل در حالی از اول مرداد اتفاق افتاد که پیش از این اپراتور دوم ارتباطی، تعرفه‌های خود را برای مشترکان دائمی کاهش و به پایین‌ترین رقم در برابر سایر اپراتورهای کشور رسانید.

 

هرچند که مدیر عامل این شرکت معتقد است برای بررسی تعرفه‌ها با سایر اپراتورها باید پارامترهایی را لحاظ کرد و مقایسه را موردی و به عنوان مثال در زمینه تماس داخل شبکه، تماس برون شبکه، پیامک فارسی، پیامک انگلیسی و برخی از این موارد انجام داد اما کاری به اپراتورهای دیگر نداریم چرا که هر کدام از آنها در جای خود قابل بررسی است؛ چیزی که مهم است مکالمات مشترکان اعتباری ایرانسل برای تماس‌های داخل شبکه از 620 به 669 ریال رسید.


تماس‌های برون شبکه و به مقصد اپراتورهای دیگر هم از 852 به 929 ریال افزایش یافته است.


این تعرفه برای مشترکان اعتباری در حالی لحاظ شده که تعرفه مشترکان دائمی این اپراتور برای تماس‌های داخل و خارج از شبکه 499 ریال است.
ایرانسل در این بخش معتقد است که پایین‌ترین تعرفه مکالماتی را در کشور ارائه می‌کند که درست هم هست ولی افزایش رنج مکالمات برای سایر مشترکان که اتفاقا بیشترین سهم را در شبکه دارند، با شعار پایین‌ترین تعرفه برای مشترکان دائمی در تضاد است زیرا ممکن است این طور به ذهن متبادر شود که مشترکان اعتباری باید جور دائمی‌ها را بکشند.


البته در این زمینه هم مدیر عامل شارژ مستقیم ایرانسل معتقد است تمامی مشترکان این اپراتور می‌توانند دائمی شوند و از تعرفه‌های پایین ارتباطی بهره‌مند شوند به این شکل که 100 هزار تومان را بپردازند و سیم‌کارت اعتباری خود را با همان شماره تبدیل به دائمی کنند.


روش تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی ایرانسل:


برای تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی، می‌توان طبق دستورالعمل زیر اقدام کرد:


الف- شارژ سیم‌کارت: ابتدا بابت تفاوت بهای سیم‌کارت‌‌های دائمی و اعتباری پرداخت شود. سیم‌کارت اعتباری را باید تا میزان یک میلیون ریال شارژ کرد.
ب- ارسال درخواست: پس از اینکه سیم‌کارت تا مبلغ مذکور شارژ شد، با اجرای هر یک از روش‌های زیر می‌توان برای تبدیل سیم‌کارت درخواست داد:
1. شماره‌گیری کد #70* از خط ایرانسل


و یا


2. تماس با 700 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن شماره‌های 7 و بعد 4 طبق دستورالعمل سیستم راهنما


پس از ارسال درخواست طبق دستورالعمل، یک میلیون ریال بابت مابه التفاوت بهای سیم‌کارت دائمی و اعتباری، از حساب سیم‌کارت اعتباری کسر شده و به این ترتیب، نوع حساب در سیستم ایرانسل ظرف 24 ساعت از اعتباری به دائمی تبدیل شده و می‌توان از آن پس، از سیم‌کارت با ویژگی‌های سیم‌کارت دائمی استفاده کرد.


با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی، سیستم، مشترکین را به طور خودکار در طرح پایه ثانیه‌ای سیم‌کارت دائمی قرار می‌دهد؛ با این حال می‌توان به مجرد تکمیل مراحل تبدیل سیم‌کارت، هر یک از طرح‌های تعرفه تشویقی را که مایل هستیم مطابق شرایط ذکر شده در بخش طرح‌های تعرفه تشویقی، انتخاب نماییم.


برچسب‌ها: کارت های اعتباری، روابط عمومی، عصر بانک، اینترنت، ایرانسل، اعتباری، مشترکان، یک ساله، افزایش، اعتبار، ایران، پایان، نسل 3، نسل 4، مشترک، همراه، روابط، بانک، زمان، کشور، بسته‌ اینترنت، ارزان، بسته‌ اینترنت ایرانسل، اینترنت ایرانسل، بسته اینترنت همراه، بسته اینترنت، اینترنت همراه,
+ نوشته شده در ۲۹/۷/۱۳۹۴ساعت ۱۵:۲۹ توسط تور دبی تور دبی دسته : نظر(0)